دیتا ویدئو پروژکتور

در صفحه
  تماس بگیرید

  افزودن به سبد
  موجود
   تماس بگیرید

   افزودن به سبد
   موجود
    تماس بگیرید

    افزودن به سبد
    موجود
     تماس بگیرید

     افزودن به سبد
     موجود
      تماس بگیرید

      افزودن به سبد
      موجود
      نمایش 1 - 16 از 21 آیتم

      ویدئو پروژکتور و کاربرد های آن

       

      مدارس و دانشگاهها:

        از ویدئو پروژکتور در هوشمند سازی مدارس استفاده می شود. ترکیب این دستگاه با سیستم ویژوالایزر و همچنین برد هوشمند، بدنه  اصلی سخت افزاری کلاس هوشمند را تشکیل می دهد؛ که در مدارس و دانشگاههای بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. استادان و دانشجویان با آماده سازی مطالب از قبل با سرعت بیشتر در انتقال...

      ویدئو پروژکتور و کاربرد های آن

       

      مدارس و دانشگاهها:

        از ویدئو پروژکتور در هوشمند سازی مدارس استفاده می شود. ترکیب این دستگاه با سیستم ویژوالایزر و همچنین برد هوشمند، بدنه  اصلی سخت افزاری کلاس هوشمند را تشکیل می دهد؛ که در مدارس و دانشگاههای بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. استادان و دانشجویان با آماده سازی مطالب از قبل با سرعت بیشتر در انتقال اطلاعات گام بر میدارند و شاهد آموزش با کیفیت در آموزشی خواهیم بود.
       

      سینما و سینمای خانگی:

      شاهده فیلمهای HD و FullHD ، مسابقات ورزشی در محیطهای دوستان با کیفیت بالا را امکان پذیر می سازد. ویدئو پروژکتور نه تنها سالنهای بزرگ سینما را تسخیر کرده است بلکه علاقمندان فیلم و سینما را بر آن داشته تا سینمای خانگی را هم با ویدئو پروژکتور تجربه کنند. چرا که هم بهتر می توان با آن شبیه سازی سینما را انجام داد و هم تصاویر در ابعاد بزرگتر (به نسبت سایر نمایشگرها) قابل حصول است. پروژکتورهای سه بعدی، فول اچ دی و مینی پروژکتورها مورد اقبال عمومی قرار گرفته اند.

      بازی های کامپیوتری و گیمینگ:

      کاربران حرفه ای بازی یا بازی خورها ، در بازهای چند نفره نیاز به تلویزیونهای بزرگتر را احساس میکنند ولی قیمت تلویزیونهای با ابعاد بزرگ، بسیار بالاست. استفاده از ویدئو پروژکتورهای گیمینگ بر فضای بازی هیجان را می افزاید. 

      مصارف جلسات:

      به نظر می رسد عمده مصرف ویدئو پروژکتور در مصارف نشستهای ارائه گزارش است. این جلسات در گروههای کوچک برای پرزنت محصولات و خدمات، گروههای متوسط به منظور کنفرانس، و یا گروههای بزرگ در قالب سالنهای همایش و سمینار می توانند از امکانات ویژه دیتا پروژکتور بهره مند شوند. بدیهیست انواع پرتابل که برای جلسات کوچک تر طراحی شده اند نسبت به انواع سالنی شدت روشنایی پایین تر و ورودی خروجی های کمتری دارند. 

       

      تبلیغات و نمایشگاهها:

      کاربرد دیگر این دستگاه در حوزه تبلیغات است. نمایشگاههای داخلی شرکتها، نمایشگاههای خارجی، لابی ها و حتی اخیرا مراکز خرید و فروشگاهها با استفاده از امکانات بالقوه پروژکتور پروژه های تبلیغاتی بزرگی را اجرا می کنند. ویتریزیون و لارجیزیون دو راه حل جدید در همین راستاست.

      موارد پراهمیت در تعیین قیمت ویدئو پروژکتور

      شدت روشنایی (Brightness) ویدئو پروژکتور
       

       مهمترین بخش یک دیتا ویدئو پروژکتور شدت روشنایی (Brightness) است . قدرت پرتو نور یا شدت روشنایی هر قدر بالاتر باشد، قیمت ویدئو پروژکتور هم افزایش خواهد یافت. هر چه محیط کاربری شما بزرگتر و یاپرنورتر باشد قاعدتا می بایست از دستگاه با شدت روشنایی بالاتر استفاده کنید. ویدئو پروژکتور های امروزی از شدت روشنایی حدود 2000 تا 16000 لومنز (lumens) درجه بندی می شوند.

      ورودی و خروجی ویدئو پروژکتور

      پورتهای ارتباطی دیتا پروژکتور هر چه کاملتر باشند باعث افزایش حجم دستگاه، وزن و قیمت آن می شوند. برای مصارف خانگی و محل کار ورودی HDMI و RGB که در اغلب دستگاهها به آنها مجهز است، کفایت میکند. البته در استفاده های حرفه ای مانند سالن های همایش یا اتاق کنفرانس بهتر از پروژکتور دارای پورتهای کامل را انتخاب کنید.
       

      امکان وایرلس (wifi) و ورودی فلش مموری (کارت حافظه)

      این دو امکان به ویژه امکان برقراری ارتباط وایرلس در قیمت ویدئو پروژکتور تاثیر بسزایی می گذارند. توصیه می شود فقط در موارد لازم و ضروری این گزینه ها را انتخاب کنید. ورودی فلش مموری فقط قادر به خواندن فایلهای عکس هستند. و دستگاه قادر به خواندن انواع فایلهای فیلم و صوتی و نرم افزاری، نیست . استفاده از قابلیت WiFi هم محدودیتهای خود را دارد و بهتر است با مشاوره انتخاب شود. معمولا پیشنهاد می شود در مراکز مهم نظیر اتاق کنفرانس، برای پیشبینی موارد فوری کابل کشی هم صورت پذیرد.


      وزن و حجم ویدئو پروژکتور

      دیتا پروژکتور بسیار سبک یا بسیار کم حجم که برای مصارف پرتابل مناسب هستند، علیرغم کاهش محسوس پورتهای ارتباطی شان معمولا از قیمت بیشتری برخوردار هستند. دقت نمایید تنها در صورت اهمیت فوق العاده حجم و وزن، این نوع دستگاهها را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که ویدئو پروژکتورهای پرتابل با وزن متعارف در حدود 3 کیلو گرم وزن دارند و دستگاههای سبکتر قاعدتا گران قیمت تر هستند.


      برند ویدئو پروژکتور

      برند ویدئو پروژکتورها براساس فاکتورهای مختلف متفاوت است ولی معمولا دستگاه های دارای امکانات مشابه، در برندهای که داری قدمت بیشتری برخوردارند از قیمت بالاتری نسبت به برندهای نوظهور دارند. ویدئو پروژجکش پاناسونیک، ویدئو پروژکتور هیتاچی، ویدئو پروژکتور  بنکیو، ویدئو پروژکتور  ان ای سی، ویدئو پروژکتور اپسون، ویدئو پروژکتور ایسر، ویدئو پروژکتور اپتما از برندهای شناخته شده است که برسام همه آنها را با قیمت کاملا رقابتی در اختیار مشتریان قرار میدهد.

      بیشتر